![]() საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტრო და საქართველოს პირველი არხი, საქართველოს პარლამენტის განათლების, მეცნიერებისა და კულტურის კომიტეტის თავმჯდომარის ჩართულობით, საგანმანათლებლო პროექტს „ტელესკოლა“ იწყებენ. 23.01.2020
![]() განათლების მსოფლიო ფორუმის ფარგლებში განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის მინისტრი მიხეილ ჩხენკელი კორპორაცია „მაიკროსოფტის“ წარმომადგენლებს შეხვდა. 20.12.2019
![]() „ახალი სკოლის მოდელის“ 2019 წლის შემაჯამებელი ფორუმი გაიხსნა საქართველოს განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის მინისტრის მოადგილეებმა, ირინე აბულაძემ და ეკატერინე დგებუაძემ „ახალი სკოლის მოდელის“ 2019 წლის შემაჯამებელი ფორუმი გახსნეს. 21.06.2019
![]() პროექტის „ციფრული სკოლა - საქართველო“ შემაჯამებელი კონფერენცია ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელმწიფო უნივერსიტეტში პროექტის „ციფრული სკოლა - საქართველო“ ორდღიანი შემაჯამებელი კონფერენცია გაიმართა. 17.04.2019
![]() 150-ე სკოლაში ინოვაციური პროექტი წარმატებით მიმდინარეობს თბილისის 150-ე საჯარო სკოლა მეორე წელია მონაწილეობს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს პროგრამაში, რომელიც ესტონეთის მთავრობისა და გაეროს ბავშვთა ფონდის დახმარებით მიმდინარეობს. გვერდები : |