დისტანციური სწავლება საქართველოში სამოქალაქო საზოგადოების ინსტიტუტის ორგანიზებითა და ევროკავშირის ფინანსური მხარდაჭერით, კონფერენცია გაიმართა, 09.03.2017
![]() ინფორმატიკის ტურნირის ჩატარება ინფორმატიკის საერთაშორისო ოლიმპიადაში მონაწილეობის მიღების მიზნით საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტრო „წარმატებულ მოსწავლეთა წახალისების პროგრამის“ „სასკოლო კონკურსების ქვეპროგრამის“ ფარგლებში აცხადებს კონკურსს.... 28.02.2017
ინოვაციის კონკურსის გამარჯვებული გუნდი ნასაში გაემგზავრება ათასწლეულის გამოწვევის ფონდმა ათასწლეულის ინოვაციის კონკურსში გამარჯვებულ გუნდი გამოავლინა, რომელიც NASA-ში, აშშ–ში გაემგზავრება და მონაწილეობას მიიღებს კოსმოსური ცენტრის უნივერსიტეტში საგანმანათლებლო პროგრამაში. 24.11.2016
ტექნოლოგიები განათლების სისტემაში Microsoft - საქართველოს ორგანიზებით, განათლებაში თანამედროვე ტექნოლოგიების გამოყენების თემაზე, საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს, მისი ქვეუწყებებისა და საგანმანათლებლო სფეროს სხვა წარმომადგენლებისათვის, ორდღიანი კონფერენცია გაიმართა. 12.11.2016
კონკურსის ,,ლეონარდო და ვინჩი“ გამარჯვებულები გამოვლინდნენ თიბისი“ ბანკის ცენტრალური ოფისის საგამოფენო დარბაზში მოსწავლე გამომგონებელთა და მკვლევართა კონკურსის „ლეონარდო და ვინჩი ფინალური ეტაპი გაიმართა.... გვერდები : |