![]() სასკოლო ცხოვრებაში მშობელთა ჩართულობის თემაზე სამუშაო შეხვედრა გაიმართა საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს ეროვნული სასწავლო გეგმების დეპარტამენტის ინიციატივით სამუშაო შეხვედრა გაიმართა თემაზე ”მშობელთა ჩართულობა შვილის სასკოლო ცხოვრებაში”. 01.05.2013
![]() საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს განცხადება დღეს, 09:00 საათიდან პირველკლასელთა საყოველთაო რეგისტრაცია დაიწყო. 11:00 საათისათვის საქართველოს მასშტაბით 18 საჯარო სკოლა შეივსო. აღინიშნება მაღალი აქტივობა. ამ დროისათვის 20 ათასი მოსწავლეა დარეგისტრირებული, რაც მთელი რეგისტრაციის დაახლოებით 40%-ია. 30.04.2013
2013-2014 სასწავლო წლისთვის საჯარო სკოლებში პირველკლასელთა რეგისტრაცია გრძელდება საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტროს ადმინისტრაციის უფროსმა ლევან ქებურიამ პირველკლასელთა რეგისტრაციასთან და ექსტერნის გამოცდებთან დაკავშირებული პროცედურები განმარტა. 26.04.2013
![]() 1 მაისს საჯარო სკოლებში პირველკლასელთა რეგისტრაცია იწყება! 2013 წლის პირველი მაისიდან 2013 წლის 20 ივნისის ჩათვლით, საქართველოს მასშტაბით პირველკლასელთა საყოველტაო რეგისტრაცია იწყება. 25.04.2013
განათლების მულტიმედია ცენტრში ონლაინ კონფერენცია გაიმართა სამოქალაქო განათლებისა და პედაგოგთა გადამზადების პროგრამის ფარგლებში, განათლების მულტიმედია ცენტრში ონლაინ კონფერენცია გაიმართა. ონლაინ კონფერენციის თემა იყო მოსწავლეთა სამოქალაქო მონაწილეობა და ახალგაზრდების როლი დემოკრატიული სახელმწიფოს ჩამოყალიბების პროცესში. გვერდები : |
![]()
გინდა იყო ბედნიერი, იყავი!