პირველკლასელები მაღალი ხარისხის კომპიუტერებს მიიღებენ საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების მინისტრმა თამარ სანიკიძემ პირველკლასელთა და მათ მასწავლებელთა კომპიუტერებით უზრუნველყოფის პროექტთან და ახალ სასწავლო რესურსებთან დაკავშირებით, ჟურნალისტებისთვის სპეციალური პრესკონფერენცია გამართა. 14.06.2014
ზუგდიდელი მოსწავლეები ახალი ელექტრონული სასწავლო რესურსებით ისარგებლებენ საქართველოს ტექნიკურმა უნივერსიტეტმა თანამედროვე ელექტრონული სასწავლო რესურსები ზუგდიდის ალექსქნდრე ღურწკაიას საბუნებისმეტყველო გიმნაზიას გადასცა. 10.06.2014
თელავის საჯარო სკოლას ახალი ელექტრონული სასწავლო ტექნოლოგიები გადაეცა საქართველოს ტექნიკური უნივერსიტეტის ფიზიკის დეპარტამენტმა თელავის მესამე საჯარო სკოლას თანამედროვე ელექტრონული სასწავლო რესურსები გადასცა. 17.05.2014
![]() 20 მაისს პირველკლასელთა ონლაინ რეგისტრაცია იწყება 15 მაისს დასრულდა პირველკლასელთა რეგისტრაციის პირველ ეტაპზე რეგისტრირებული მოსწავლეების დოკუმენტების მიღება. სამშაბათს, 20 მაისს, დილის 9 საათზე დაიწყება პირველკლასელთა საყოველთაო ონლაინ რეგისტრაცია 2014-2015 სასწავლო წლისათვის, რომელიც დასრულდება 16.04.2014
პირველკლასელთა რეგისტრაცია იწყება საქართველოს განათლებისა და მეცნიერების სამინისტრო აცხადებს პირველკლასელთა რეგისტრაციას 2014-2015 სასწავლო წლისათვის. გვერდები : |